WYJAZDY SŁUŻBOWE I BIZNESOWE

Oferujemy bezpieczne i punktualne przejazdy zespołom muzycznym, teatrom oraz sportowcom. Dzięki nowoczesnej, komfortowej i prestiżowej flocie, po podróży będziecie państwo zawsze wypoczęci i w pełni gotowi do pracy. Naszych kierowców charakteryzuje pełna kultura i stuprocentowa dyskrecja. Podczas podróży w wygodnych pojedynczych fotelach, pasażerowie mogą zrelaksować się dzięki systemowi multimedialnemu dvd a także skorzystać z lodówki. Nasze samochody wyposażone są w dodatkową klimatyzację, poduszki, koce oraz ogrzewanie postojowe, dzięki którym temperatura w pojeździe jest zawsze odpowiednia. Ceny przejazdów zawsze ustalane są indywidualnie w zależności od państwa potrzeb.

TRANSFERY Z LOTNISKA, DWORCA, HOTELU

Długa podróż bywa męcząca, dlatego naszym klientom oferujemy możliwość transferów z hotelu na dowolnie wybrane lotnisko i z lotniska do hotelu. Nasze busy oferują nie tylko wygodne i komfortowe warunki dla pasażerów, ale dysponują również bardzo dużą przestrzenią bagażową i umożliwiają zabranie większej ilości bagażu. Przestrzeń pasażerska wyposażona jest w wygodne, pojedyncze fotele a rozrywkę zapewnia system multimedialny i bezprzewodowy internet wi-fi. Transfer lotniskowy to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie.

USŁUGI CONCIERGE

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniu, proponujemy usługi concierge. Dzięki dużemu doświadczeniu i szerokim kontaktom w wielu branżach jesteśmy w stanie zorganizować dla państwa nie tylko przejazd naszymi busami, ale zaplanować konferencję, event czy niezapomniany wieczór.

Przyjęcia / wieczory panieńskie / wieczory kawalerskie
Pomożemy zorganizować przyjęcie w najsmaczniejszych restauracjach, zarezerować stolik vip w modnych klubach lub zorganizować atrakcje zgodnie z życzeniem klienta.

Organizacja konferencji / organizacja eventów
Proponujemy państwu pełną pomoc w organizacji eventów czy konferencji firmowych. Nie tylko dowieziemy państwa gości, ale również zadbamy o organizacje czasu, zgodnie z nawet najbardziej wymagającym potrzebami. Dla naszych klientów, możemy zaproponować ciekawe lokalizacje eventowe zarówno na spotkania biznesowe jak i te mniej formalne.

TRANSPORT NA EVENTY KONCERTY, WYJAZDY SPORTOWE

Oferujemy bezpieczne i punktualne przejazdy zespołom muzycznym, teatrom oraz sportowcom. Dzięki nowoczesnej, komfortowej i prestiżowej flocie, po podróży będziecie państwo zawsze wypoczęci i w pełni gotowi do pracy. Naszych kierowców charakteryzuje pełna kultura i stuprocentowa dyskrecja. Podczas podróży w wygodnych pojedynczych fotelach, pasażerowie mogą zrelaksować się dzięki systemowi multimedialnemu DVD, a także skorzystać z lodówki. Nasze samochody wyposażone są w dodatkową klimatyzację, poduszki, koce oraz ogrzewanie postojowe, dzięki którym temperatura w pojeździe jest zawsze odpowiednia. Ceny przejazdów zawsze ustalane są indywidualnie w zależności od państwa potrzeb.

 

WIECZORY KAWALERSKIE

Przestronne i bogato wyposażone busy zapewnią wygodny transport na wieczór kawalerski. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli przewieźć gości w odległe miejsce, bezpiecznie i komfortowo, a dzięki bogatemu wyposażeniu podróż będzie wyjątkowa. Nasze busy wyposażone są w wygodne pojedyncze fotele z podłokietnikami, telewizor LCD, lodówkę oraz gniazdka 230v. Dzięki nam możesz zapomnieć o kwestiach organizacyjnych i dobrze się bawić w gronie znajomych. zadbamy o kwestie transportu tak aby żaden z uczestników tego wyjątkowego wieczoru nie musiał martwić się prowadzeniem pojazdu i mógł w pełni korzystać z tego wieczoru. Gwarantujemy stuprocentową dyskrecję, która podczas tego typu imprez jest bardzo istotną kwestią.

 

WIECZORY PANIEŃSKIE

Przestronne i bogato wyposażone busy zapewnią wygodny transport na wieczór panieński. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli przewieźć gości w odległe miejsce, bezpiecznie i komfortowo, a dzięki bogatemu wyposażeniu podróż będzie wyjątkowa. Nasze busy wyposażone są w wygodne pojedyncze fotele z podłokietnikami, telewizor LCD, lodówkę oraz gniazdka 230v. Dzięki nam możesz zapomnieć o kwestiach organizacyjnych i dobrze się bawić w gronie znajomych. Zadbamy o kwestie transportu tak aby żaden z uczestników tego wyjątkowego wieczoru nie musiał martwić się prowadzeniem pojazdu i mógł w pełni korzystać z tego wieczoru. Gwarantujemy stuprocentową dyskrecję, która podczas tego typu imprez jest bardzo istotną kwestią.

ŚLUBY, WESELA, CHRZCINY, KOMUNIE

Oferujemy komfortowy przewóz gości przy zapewnieniu najwyższych standardów. Nasi doświadczeni, kulturalni i wykwalifikowani kierowcy, bezpiecznie i punktualnie przewiozą gości do wyznaczonego miejsca a po zakończeniu zabawy przetransportują gości w wybrane miejsce.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do państwa oczekiwań. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. W trakcie przejazdu państwa goście będą podróżować w wygodnych, pojedynczych fotelach z podłokietnikami, a w razie potrzeby mogą skorzystać z systemu multimedialnego, który dostarczy dodatkowej rozrywki. Ceny przejazdów zawsze ustalane są indywidualnie w zależności od państwa potrzeb.

Doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy

Zamów teraz

    Formularz zamówienia


    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress